VÍTEJTE V ISGROIDU V ZEMI, KTERÁ JE SUŽOVÁNA VÁLKOU OPAKUJÍCÍ SE KAŽDÝCH 18 LET, JENŽE TATO VÁLKA MUSÍ SKONČIT A MUSÍ TO BÝT TA POSLEDNÍ, KTEROU OBYVATELSTVO ZAŽIJE.

UJMĚTE SE ROLE DVOU BRATRŮ, DAXE A FOXE, KTEŘÍ SE PO VYPÁLENÍ SVÉ VESNICE ISGANA (ARCHA) SNAŽÍ O TO, ABY DO SVĚTA BYLA ZNOVU VLOŽENA BARVA, POMOCÍ FOXOVA ŠTĚTCE A DAXOVÝCH SCHOPNOSTI MUŽE VZNIKNOUT JEN PRAVÁ KOOPERACE, KTERÁ JE NUTNÁ PRO HRANÍ HRY.

PROZKOUMÁTE 20 ORIGINÁLNÍCH MAP, NAUČÍTE SE NOVÉ SCHOPNOSTI, VYBAVÍTE SE STYLOVÝM VYBAVENÍM A VYHRAJETE SI SE SVĚTEM TAK JAK JEN CHCETE.

KOOPERATIVNÍ MULTIPLAYEROVÁ HRA POUZE PRO DVA HRÁČE, VYCHÁZÍ 2022.

HW POŽADAVKY

Minimální Požadavky 720p - [60FPS/ Very Low] Operační systém: Windows 8, 10 Procesor: Intel Celeron G4930 RAM: 4 GB Pevný disk: 12 GB Grafická Karta: GT 710

Doporučené Požadavky 1080p - [60FPS/ Ultra] Operační systém: Windows 8, 10 Procesor: Intel Core i3-8100 RAM: 6 GB Pevný disk: 12 GB Grafická karta: GTX 1060

CHOPTE SE ROLE VLÁDNÍHO CENZORA, V SOCIALISTICKÉ ZEMI WERICHMAR, KDY ROZHODUJETE CO Z INFORMACÍ, KTERÉ PROJDOU SKRZ NOVINKOVÉ SERVERY, MOBILNÍ ZPRAVODAJ A NOVINOVÝ FAX PROJDOU DO PODVĚDOMÍ LIDÍ.

PŘÍBĚH SE ODEHRÁVÁ PO PÁDU DRUHÉ BERLÍNSKÉ ZDI V ALTERNATIVNÍ REALITĚ, KDY SE V RUSKU PO SEDMI LETECH ZNOVU MOCI CHOPILA SOCIALISTICKÁ VLÁDA A ZAČALA NOVÁ EPOCHA VÁLKY MEZI NATEM A VOJSKY NOVÉ VARŠAVSKÉ SMLOUVY, STÁTY SE PO TÉTO VÁLCE ROZPADLI A ROZDROBILI DO MINIATURNÍCH STÁTEČKŮ JAKO JE NAPŘÍKLAD WERICHMAR.

JEDNÁ SE O 8-BIT PUZZLE ADVENTURU, KDE MUSÍTE DĚLAT DELIKÁTNÍ ROZHODNUTÍ PODLE INFORMACÍ, KTERÉ ZÍSKÁTE.

VYCHÁZÍ V ROCE 2023

HW POŽADAVKY

Minimální Požadavky 720p - [60FPS/ Very Low] Operační systém: Windows 8, 10 Procesor: Intel Celeron G4930 RAM: 4 GB Pevný disk: 1 GB Grafická Karta: Intel HD Graphics

Doporučené Požadavky 1080p - [60FPS/ Ultra] Operační systém: Windows 8, 10 Procesor: Intel Core i3-8100 RAM: 6 GB Pevný disk: 1 GB Grafická karta: GT 730

PADÁTE DO TMY, DO ČERNOČERNÉ TMY A VY JAKOŽTO MALÁ KOSTKA HLEDÁTE CESTU PŘED SUŽUJÍCÍ TMOU. VAŠÍ SCHOP-NOSTÍ JE VAŠE SVÍTÍVOST, KTERÁ VÁS CHRÁNÍ PŘED TOUTO ČERNOČERNOU TMOU. VAŠIM CÍLEM JE UNIKNOUT SKRZ ZÁŘIVÝ PORTÁL, KTERÝ VÁS POSUNE KUPŘEDU NA VAŠÍ CESTĚ. VAŠIM SVĚTLEM MUSÍ STÁLE BÝTI JENOM JEDNOTNÁ BARVA?

ALE KDEŽE, DÍKY SBÍRÁNÍM ZLATAVÝCH COINŮ, SI MŮŽETE ZAKOUPIT V HERNÍM OBCHODĚ SKINY, KTERÉ VÁS BUDOU PROVÁ-ZET PO CELÉ VAŠÍ CESTĚ.

UŽIJTE SI TUTO 3D PUZZLE HRU, DĚLANOU V JEDNOM Z NEJLEPŠÍCH GRAFICKÝCH ENGINŮ NA TRHU.

JIŽ NA GOOGLE PLAY!

HW POŽADAVKY

Minimální Požadavky Operační systém: Android 8 RAM: 2 GB

Doporučené Požadavky Operační systém: Android 10 RAM: 4 GB